JELQ

Arabska technika Jelq
Technika Jelq (Dojenie penisa) jest podstawowym narzędziem powiększania penisa. Jest to starożytna Arabska metoda. Ojcowie uczyli tej techniki swoich synów, gdy ci osiągali wiek młodzieńczy (około 13-17 lat). Młodzi ludzie wykonywali ją codziennie przynajmniej przez 30 minut. Po kilku latach uzyskiwali wspaniałe rezultaty.
Istnieje wiele modyfikacji tej techniki. Oto opis podstawowego wariantu w klasycznej formie.


KLASYCZNA TECHNIKA JELQ:
- Ćwiczenie to należy wykonywać półwyprostowanym penisie. Zacznij od nałożenia preparatu smarującego na dłonie i penisa.
- Chwyć penisa od góry zaciskając jedynie kciuk i palec wskazujący w okrąg. Pozostałe palce powinny być wyprostowane, ponieważ nie są potrzebne w ćwiczeniu. Chwyt od góry pozwala na objęcie penisa kciukiem i palcem wskazującym jak najbliżej podstawy, tuż przy podbrzuszu.
- Zaciśnij łagodnie uścisk i przesuwaj dłoń w kierunku głowy penisa. Taki ruch przypominający dojenie powoduje przesuwanie krwi i rozciąganie prącia.
- Gdy zaciśniętymi palcami dotrzesz do głowy penisa, zatrzymaj ruch (nie najeżdżaj na żołądź). Chwyć przy podstawie drugą dłonią w ten sam sposób i puść dłoń znajdującą się przy głowie. Teraz wykonaj dojenie drugą ręką.
- Powtarzaj dojenia przez przynajmniej 30 minut. Nie spiesz się, każdy ruch wzdłuż penisa powinien trwać około 1-3 sekund.
- Jeżeli dostaniesz pełnej erekcji lub poczujesz ochotę na wytrysk, zatrzymaj się i poczekaj, aż erekcja trochę opadnie. Wówczas kontynuuj ćwiczenie.

UWAGA: Podczas ćwiczenia używaj umiarkowanego chwytu. Zbyt mocny nacisk może powodować potłuczenie lub przerywanie powierzchownych naczyń krwionośnych. Jeżeli po skończeniu masz czerwone krosty lub kropki to masz zbyt ciasny chwyt. Nie są to jednak poważne uszkodzenia, po 24-48 godzinach goją się i możesz ponownie ćwiczyć.
Ćwiczenie to najlepiej wykonywać 5-7 razy w tygodniu przez przynajmniej 30 minut. Na początku można zacząć od 15 minut i codziennie zwiększać intensywność. Po tygodniu możesz już ćwiczyć przez 30 minut. To ćwiczenie pompuje więcej krwi do corpora cavernosa (tkanka gąbczasta penisa). Co po pewnym czasie powoduje powiększenie penisa. Po każdej sesji Jelq, przez pewien czas będziesz miał napompowanego penisa marzeń.


JELQ na sucho - metoda jednoręczna (chyba najbardziej popularne ćwiczenie na powiększanie penisa)
Arabowie mają obrzezane członki tzn. nie posiadają napletka - skórki zakrywającej żołądź w stanie zwiotczałym. Jeżeli masz napletek to tej skórki przy metodzie Jelq jest jak gdyby za dużo i trochę ten nadmiar przeszkadza. Można więc zastosować, jednoręczną metodę dojenia.
- Przesuń skórę na prąciu do nasady, najdalej jak tylko możesz,
- Chwyć penisa tak jak w klasycznej odmianie dojenia, od góry zaciskając jedynie kciuk i palec wskazujący w okrąg, jak najbliżej podstawy, tuż przy podbrzuszu. Zaciśnij uścisk i przesuwaj dłoń razem ze skórką w kierunku głowy penisa jednocześnie pompując i rozciągając prącia.
- Gdy zaciśniętymi palcami dotrzesz do głowy penisa, zatrzymaj ruch (nie najeżdżaj na żołądź). Zwolnij uścisk na bardzo delikatny i przesuń skórę napletka spowrotem do góry. Ściśnij ponownie przy podstawie i wykonaj dojenie następny raz tą samą ręką. Ruchy te są podobne do wykonywanych podczas onanizowania się z tą różnicą, że wykonywane są na członku bez pełnej erekcji. Przy cofaniu są bardzo delikatne a do przodu mocne, czyli zupełnie odwrotnie niż przy samogwałcie.
- Powtarzaj dojenia przez 5 minut i zmień rękę. Całość kontynuuj przynajmniej przez 30 minut. Nie spiesz się, każdy ruch do przodu penisa powinien trwać około 1-3 sekund.
- Jeżeli dostaniesz pełnej erekcji lub poczujesz ochotę na wytrysk, zatrzymaj się i poczekaj, aż erekcja trochę opadnie. Wówczas kontynuuj ćwiczenie.
Jednoręczna metoda ma tę zaletę, że można ją stosować przy wykonywaniu drugą ręką innych prac. Prawą myjesz zęby, czeszesz się, piszesz itp. a lewą w tym czasie doisz małego. Można to robić nawet bez środka poślizgowego(chociaż lepiej go użyć ażeby uniknąć niepotrzebnych obtarć). Jest to więc metoda do zastosowania właściwie w każdym miejscu i momencie.


Inne sposoby JELQ
Następny sposób na rozwiązanie problemu napletka, inny wariant dojenia: odciągnij skórkę napletka najdalej jak tylko możesz, tak aby była na członku napięta i gładka. Jedną ręką trzymaj mocno skórę u samej nasady a drugą wykonuj ruchy dojenia. Oczywiście nie zapomnij o środku poślizgowym.
Można przy tym sposobie doić do przodu albo na boki, zwłaszcza gdy chcemy przy okazji naprostować wykrzywionego członka..
Wszystkie sposoby Jelq i mogą być ulepszane. Podczas dojenia można wykonywać też różne rozciągania penisa. Prostowanie członka polega na dojeniu i naciąganiu w stronę przeciwną niż skrzywienie - tak jak to pokazano na zdjęciach poniżej.